2023 model Renault Broadway fiyatıyla yüz güldürdü! Türkiye’de çok satar - Page 1


Sektörün dev isimlerinden biri olan Renault elektrikli otomobil segmentindeki model sayısını arttırmaya devam ediyor.


Otomobil sektöründe şu sıralar önemli bir değişim söz konusu. Sebebi nedir bilinmez fakat, elektrikli otomobillere dönüşümde önemli bir eşikteyiz. Bu dönüşüme öncülük eden isimlerden birisi de Renault.

2023 model Renault Broadway fiyatıyla yüz güldürdü! Türkiye’de çok satar - Page 2

Pek çok markanın elektrikli modelleri son 2 yılda çıkmış olmasına karşın, Renault bu işe çok öncesinden girişmişti. Henüz pek çok marka elektrikli otomobil prototipi bile yapmamışken, Renault Fluence modelinin elektrikli versiyonuyla karşımıza çıkmıştı.

2023 model Renault Broadway fiyatıyla yüz güldürdü! Türkiye’de çok satar - Page 3

Elbette bu Renault’un son hamlesi olmadı. Fransız otomobil devi hali hazırda elektrikli otomobil portföyünü genişletmiş durumda. Muhtemelen önümüzdeki süreçte de genişletmeye devam edecek.

2023 model Renault Broadway fiyatıyla yüz güldürdü! Türkiye’de çok satar - Page 4

Hali hazırda Renault’un R5 modeli üzerinde ciddi çalışmalar yürüttüğünü biliyoruz. Buna ek olarak Renault 12 yani Türkiye’deki ismi ile Toros’un da elektrikli versiyonu üzerinde çalışmalar yürütüldüğü iddia ediliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.