2023 model Renault Broadway’in Türkiye fiyatı açıklandı! TOGG’a rakip olabilir! - Page 1

Elektrikli otomobilleri geçiş sürecinde en iyi performansı gösteren markalardan birisi de Renault. Bunu inkar etmek pek de mantıklı olmayacaktır. Zira Renault her geçen gün model sayısını önemli oranda arttırıyor.

2023 model Renault Broadway’in Türkiye fiyatı açıklandı! TOGG’a rakip olabilir! - Page 2

Renault’un elektrikli otomobillere geçiş sürecinde benimsediği önemli unsurlardan bir diğeri ise eski ikonik modelleri, klasik tasarım hatlarına sadık kalarak elektrikli motor seçeneği ile satışa sunmak.

2023 model Renault Broadway’in Türkiye fiyatı açıklandı! TOGG’a rakip olabilir! - Page 3

Hali hazırda R5 modelini resmi olarak satışa çıkaran Renault R9 ve R12 üzerindeki çalışmalarını da devam ettiriyor. Sızdırılan son bilgilere göre Renault, yeni R9 modelinde sona gelmiş durumda. Bilindiği üzere Renault R9 modeli ülkemizde genel olarak Broadway ismiyle biliniyor.

2023 model Renault Broadway’in Türkiye fiyatı açıklandı! TOGG’a rakip olabilir! - Page 4

Şu anda Renault’un en popüler elektrikli modeli bilindiği üzere Zoe. Fransız otomobil devi yeni dönemde Zoe’yi kızağa çekerek yola R9 ve R12 modellerinin elektrikli versiyonuyla devam edecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.