2023 model Renault Taliant fiyat listesi: Daha ucuzu yok! - Page 1

Sedan otomobil satın almak isteyenlerin tercih listesinin en başında Renault Taliant yer alıyor. Hele ki uygun fiyatlı bir sedan otomobil talep ediyorsanız en doğru adres Egea’dan sonra herhalde Taliant olacaktır.

2023 model Renault Taliant fiyat listesi: Daha ucuzu yok! - Page 2

Zira söz konusu modelin var olma amacı zaten uygun maliyetli olması. Her ne kadar en boş paketinde fazlasıyla eleştiri alan yanları olsa da Taliant tam bir fiyat performans arabası olduğunu kanıtlıyor.

2023 model Renault Taliant fiyat listesi: Daha ucuzu yok! - Page 3

Renault Taliant fiyat listesi: Daha ucuzu yok!


Renault Taliant, ondan ne beklediğinize bağlı olarak sizi tatmin edebilir. Eğer beklentiniz performans, konfor veya ekstra özellikler ise hayal kırıklığı yaşamanız kuvvetli bir ihtimal.

2023 model Renault Taliant fiyat listesi: Daha ucuzu yok! - Page 4

Ancak bunun yerine uygun maliyetli, uygun fiyatlı, geniş ve az yakan bir araç istiyorsanız Taliant tam da size göre. Boyutlarıyla tam bir aile otomobili profili çizen modelin fiyat detaylarına birazdan değiniyor olacağız. Ancak ilk önce baz versiyondaki motor mekanik özelliklerine bir göz atalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.