2023 model Renault Toros satışa sunuldu! İşte fiyatı! - Page 1

Otomobil sektöründeki en köklü isimlerinden biri olan Renault, elektrikli otomobil döneminde öncü rol oynamaya devam ediyor.


Renault’un yeni nesil otomobili Toros bir süredir geliştirme aşamasındaydı. Bilindiği üzere Fransız otomobil devi bazı klasik modellerini tekrardan satışa sunmak için nabız yokluyor. Zira daha önce de R5 ve R2 modellerinin yeniden tasarlanıp satışa sunulduğuna dair haberler çıkmıştı.

2023 model Renault Toros satışa sunuldu! İşte fiyatı! - Page 2

Şimdi ise sırada bir dönem Türkiye’de de yollara damga vurmuş olan R12 modeli bulunuyor. Ülkemizde Toros ismiyle satışa sunulan otomobil global pazarda ise R12 olarak biliniyor. Peki yeni kasa Toros bizlere neler sunuyor?

2023 model Renault Toros satışa sunuldu! İşte fiyatı! - Page 3

Renault aynı R5 modelinde yaptığı gibi Toros modelinde de sportif hatlara yer vermiş. Yani 2023 model yeni Toros oldukça üstün bir elektrikli motora sahip olacak. Son teknolojilerle donatılmış olan bu model 4 yerine 2 kapı ile gelecek.

2023 model Renault Toros satışa sunuldu! İşte fiyatı! - Page 4

Peki bu otomobilin fiyatı kaç TL olacak? Öncelikli olarak şunu belirtmemiz gerekiyor. Sportif hatlara sahip olan bir diğer elektrikli model R5 yurt dışında absürt etiketlere satılıyordu. Ülkemizde ise henüz satışa çıkmadı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.