2023 model Tofaş Şahin sessiz sedasız Türkiye’ye geldi! İşte merak edilen fiyatı! - Page 1

Otomobil sektörüne damga vuran markalardüre an birisi de şüphesiz Tofaş Şahin diyebiliriz. Türkiye’de 2002 yılına kadar üretimi devam eden otomobil, sonrasında Mısır ve Etiyopya’da üretime girmişti.

2023 model Tofaş Şahin sessiz sedasız Türkiye’ye geldi! İşte merak edilen fiyatı! - Page 2

Son yıllarda Etiyopya’nın Tofaş Şahin’i tekrardan üretme ve geliştirme çabalarının olduğu biliniyordu. Hatta iç pazar doyuma ulaştıktan sonra bu otomobilin dış pazarda da satışa sunulacağı belirtilmişti. Nitekim bu pazarlar arasında Türkiye de bulunuyordu.

2023 model Tofaş Şahin sessiz sedasız Türkiye’ye geldi! İşte merak edilen fiyatı! - Page 3

Tofaş Şahin’in Türkiye’de de satışa sunulacak olması büyük bir heyecan yarattı. Çünkü bu otomobile olan talep bir hayli fazlaydı. Sadece Türkiye’de değil, Etiyopya’da da yeni nesil Şahin’e ilgi beklenenin üzerinde oldu.

2023 model Tofaş Şahin sessiz sedasız Türkiye’ye geldi! İşte merak edilen fiyatı! - Page 4

Kısa bir süre önce Etiyopya ürettiği ilk 2023 model Tofaş Şahin modellerini kullanıcılarına teslim etti. İç pazarda önemli bir taleple karşılaşan yeni nesil Şahin sonunda dış pazarın da yolunu tuttu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.