2023 model Tofaş Şahin Sport nasıl görünecek? İlk görüntüler ortaya çıktı! Bambaşka bir Şahin! - Page 1

Tofaş Şahin'in spor versiyonu geliyor! Evet yanlış okumadını spor versiyon. Peki otomobilin spor versiyonunda bizleri ne gibi yenilikler bekliyor. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan sızdırılan görsellerle birlikte yeni Tofaş Şahin Sport'a bir göz atalım!


Bilindiği üzere Tofaş’ın yeni versiyonları Etiyopya’da Holland Docc ismiyle üretilmeye başladı. Fakat Etiyopya, bir de spor versiyon üreteceğini açıkladı. Sport Tofaş Şahin modeline ilişkin ilk fotoğraflar da sızdırıldı. Gerçekten de bambaşka bir Şahin bizleri bekliyor.


Sızdırılan ilk fotoğraf otomobilin antenini bizlere gösteriyor. Tofaş Şahin Sport, son dönemde trend olan bir anten tasarımı ile gelecek. Köpek balığı anten olarak da bilinen bu tasarım pek çok otomobilde kullanılmakta.

2023 model Tofaş Şahin Sport nasıl görünecek? İlk görüntüler ortaya çıktı! Bambaşka bir Şahin! - Page 2

Sızdırılan bir diğer fotoğraf ise otomobilin cantlarını bizlere gösteriyor. Gerçekten de oldukça sportif bir tasarımın söz konusu olduğu söylenebilir.

2023 model Tofaş Şahin Sport nasıl görünecek? İlk görüntüler ortaya çıktı! Bambaşka bir Şahin! - Page 3

Tofaş Şahin Sport ile ilgili bir diğer görsel ise otomobilin farlarını bizlere gösteriyor. Eski Şahin modellerini göz önüne alırsak, spor modelde hayli farklı ve şık bir far tasarımının bulunacağını söyleyebiliriz.

2023 model Tofaş Şahin Sport nasıl görünecek? İlk görüntüler ortaya çıktı! Bambaşka bir Şahin! - Page 4

Gelelim otomobilin direksiyonuna. Spor modelde sızdırılan görselde de göründüğü üzere oldukça şık bir direksiyon bizleri bekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.