2023 model Toros fiyatında indirim netleşti! - Page 1

Elektrikli otomobil günümüzde gittikçe popülerleşmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2023 model elektrikli Toros da bazı araç meraklıları tarafından uzun süredir bekleniyor. Aracın fiyatı ile ilgili ise çeşitli söylentiler mevcut.

2023 model Toros fiyatında indirim netleşti! - Page 2

Ülkemizde otomobil sektöründe önemli isimlerden biri olan Renault yeni elektrikli modeli ile de adından söz ettirecek. Söz konusu otomobiller olduğunda Renault zaten hali hazırda köklü bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

2023 model Toros fiyatında indirim netleşti! - Page 3

Bu kapsamda elektrikli aracı ile de dikkatleri üzerine çekecek olan markanın 2023 model Toros'u ile ilgili farklı söylentiler mevcut. Marka araç yelpazesini geliştirmeye ve yeni modeller eklemeye devam ediyor.

2023 model Toros fiyatında indirim netleşti! - Page 4

Renault şu anda hali hazırda bir elektrikli aracı ülkemiz de dahil olmak üzere satışa sunmuş durumda. Bu araçlar Zoe ve Twizy olarak adlandırılıyor. Buna ek olarak şirket R5 tarafında da işleri hızlandırdı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.