240 bin TL’ye sıfır Renault Clio! Listeler oluşturulmaya başladı, herkes isim yazdırıyor! - Page 1

Ülkemizde otomobil fiyatlarının aralıksız bir şekilde arttığı, inkar edilemez bir gerçek. Hali hazırda en ucuz sıfır aracın fiyatı bile 400 bin TL’ye dayanmış durumda. Nitekim bu otomobiller arasında Renault Clio, Fiat Egea, Hyundai i20 gibi giriş segmenti tarafında ilgi gören modeller de yer alıyor.

240 bin TL’ye sıfır Renault Clio! Listeler oluşturulmaya başladı, herkes isim yazdırıyor! - Page 2

Fakat bu durum yakın zamanda tersi bir hal alabilir. Çünkü Renault, neredeyse şimdikinin yarı fiyatına satılacak bir Renault Clio modeli üzerinde çalışıyor. Bu Clio modeli elektrikli bir motorla gelecek. Ülkemizdeki en düşük ÖTV grubuna dahil olması beklenen bu otomobilin fiyatı da bir hayli cezbedici.

240 bin TL’ye sıfır Renault Clio! Listeler oluşturulmaya başladı, herkes isim yazdırıyor! - Page 3

Bilindiği üzere şu anda 250 bin TL altına satılan sıfır elektrikli otomobiller mevcut. Nitekim Citröen Ami de bunlardan biri. İşte yeni gelecek olan Clio modelinin de Ami benzeri bir tarzda olacağı belirtiliyor.

240 bin TL’ye sıfır Renault Clio! Listeler oluşturulmaya başladı, herkes isim yazdırıyor! - Page 4

Otomobilin dış görünümü bildiğimiz Clio ile aynı olacak. Lakin iç kısmında çok önemli değişiklikler bizleri bekliyor. Öncelikli konfor tarafında bir beklentinizin olmaması gerekiyor. Öyle ki otomobilde klima, radyo gibi temel donanımlar bile yer almayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.