310 bin TL’ye satılacak sıfır Renault Clio için tarih belli oldu! Şimdiden ayırtın! - Page 1

Türkiye’deki en köklü otomobil satıcılarından birisi de Renault diyebiliriz. Geçmişten beri aralıksız olarak ülkemizdeki satışını sürdüren Fransız otomobil devi, sektördeki devler arasına ismini altın harflerle yazdırdı. Şüphesiz bu başarıda Renault Clio ve Megane’ın da rolü yadsınamaz.

310 bin TL’ye satılacak sıfır Renault Clio için tarih belli oldu! Şimdiden ayırtın! - Page 2

Hali hazırda Türkiye’de en ucuz Clio’nun ortalama fiyatı 450 bin TL seviyelerinde. Lakin şöyle bir sorun var. Bayiye gittiğinizde sıfır Clio bulmanız çok da mümkün değil. Aynı Clio’nun ikinci el sitelerindeki fiyatı ise 600 bin TL seviyelerinde.

310 bin TL’ye satılacak sıfır Renault Clio için tarih belli oldu! Şimdiden ayırtın! - Page 3

İşte bu noktada yeni gelen otomobiller alıcılar için büyük önem arz ediyor. Çünkü erken sipariş verme aşamalarında geldiği gibi otomobilleri satın alabiliyorlar. Aksi takdirde, 1 seneye varan bekleme süreleri söz konusu.

310 bin TL’ye satılacak sıfır Renault Clio için tarih belli oldu! Şimdiden ayırtın! - Page 4

Fransa kaynaklı haberlere göre Renault yeni bir Clio sürümü üzerinde çalışıyor. Bilindiği üzere en boş Clio paketi Joy. Onun da fiyatı az önce belirttiğimiz üzere 450 bin TL seviyelerinde. Yeni boş paket Clio ise Joy’dan çok daha donanımsız olacak ve çok daha ucuza satılacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.