Otomobil

70 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller! - Haziran

Bütçesi 70 bin TL olanlar için, en iyi ikinci el araçları bir araya getirdik! İşte o modeller...

70 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller! - Haziran - Page 1

Özellikle de öviz kurunda yükseliş sonrası otomobil fiyatları zam üstüne zam gördü. Aylardır zam gören sıfır araçlar ise birçok kişi için neredeyse hayal oldu. Bazı tomobil markaları ise bu durumdan en az zararla çıkmak için zaman zaman kampanyalarını sonlandırarak, zaman zaman ise opsiyon seçeneklerini düşürerek atlatmaya çalışsa da, otomobil almak isteyen kullanıcılar artık kampanya indirimlerine de kolay kolay kanmıyor.

Hal böyle olunca ise artık sıfır kilometre araç sahibi olmak birçok vatandaş için hayalden öte değil. Dolayısı ile yüksek fiyatlı sıfır kilometre araçların hakim olduğu bu pazarda bütçesine göre otomobil almak isteyen vatandaşlardan çoğu ikinci el otomobil almaya yönlendiriliyor. Zira en boş pakete sahip, en düşük fiyatlı sıfır araç fiyatları 150 bin TL''nin üzerinde.

Peki ikinci el araç fiyatlarında durum ne? İkinci elde ihtiyaçlarınıza uygun bir araç modeli bulabilmeniz mümkün mü? En uygun fiyatlı ikinci el marka ve modeller hangileri? Bizler de Teknolojioku ekibi olarak bu anlamda 2021 yılı Haziran ayı itibari ile, marka ve model seçeneklerine göre Türkiye'de satışa sunulan 70 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobilleri sizler için bir araya getirdik.

İşte Türkiye'de satışa sunulan 70 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.