Otomobil

80 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller! - Mart

80 bin TL altına olan en iyi ikinci el araçları sizler için listeledik! İşte o modeller...

80 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller! - Mart - Page 1

Geçtiğimiz yıl dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi, ekonomileri olumsuz etkilemiş ve bunun sonucu hayat pahalılığı yaşanmış, birçok ürünün fiyatı ciddi anlamda artış göstermişti. Bu durumdan nasibini alan en dikkat çekici pazarlardan biri de otomobil pazarı olmuştu.

Bilindiği üzere ikinci el araç pazarında önemli miktarda bir stok sorunu yaşanıyor, ayrıca yüksek fiyatlar istendiği için kısmi bir kilitlenme söz konusu. Bu sebeple ikinci el araçlarına istedikleri fiyatları alamayan tüketiciler sıfır araç almak için daha yüksek bedel ödemek durumunda kalabiliyor. Ancak yine de ikinci elde hala ederine satılan modeller mevcut. 

Araba piyasasının hareketlenmesiyle beraber uygun araba arayan kişiler, bu haberimiz tam da sizin için.

Peki ülkemizde 80 bin TL altında fiyata alabileceğimiz ikinci el otomobil modelleri hangileri? Bu anlamda Türkiye'nin en uygun fiyatlı otomobil modellerini sizler için listeledik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Türkiye'de satışa sunulan 80 bin TL altına satışı yapılan en iyi ikinci el otomobil modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

Not: Listeyi en yüksek fiyattan en düşük fiyata ilerleyecek şekilde sıraladık.

İşte 80 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.