Otomobil

80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Haziran 2021

Türkiye'de 80 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçları sizler için derledik. İşte o araçlar!

80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Haziran 2021 - Page 1

Bazen işimiz gereği, bazen ise keyfi seyahat etmek amacı ile ihtiyaç duyduğumuz otomobillerin önemi oldukça yüksek... Zira toplu taşıma araçları her zaman bizi ihtiyaç duyduğumuz noktaya yakın bir yere ulaştıramayabiliyor.

İhtiyaç olmalarının ışında kullanıcıların zevkine hitap eden modeller ise tahmin edeceğiniz gibi biraz lükse kaçabiliyor. Bir otomobilden bekletinizin ne olduğu önemli, performans mı? Konfor mu? Estetik mi? Yoksa yakıt tasarrufu mu? Erkek olsun, kadın olsun otomobillere karşı merak duymayanımız sanırım yok denecek kadar azdır. Zira otomobiller en güzel heveslerimizin başında gelir, kimileri için ise tutkulu bir aşktır.

Koronaviris pandemisi ile birlikte başlayarak, döviz kurları ve ardından gelen çip krizi sebebi ile otomobillere zam üzerine zam gelmiş olsa da, hala otomobil alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin arasında yerini almaya devam ediyor.

Ancak konu SUV modeller olduğunda bu hevesimiz ve heyecanımız daha bir yükseliyor. SUV model araç satışları özellikle son dönemde sedan otomobillerin satış rakamları ile yarışır hale geldi. Ayrıca hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında özellikle de son dönemdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV tarzındaki otomobillerin daha popüler olacağına işaret eder nitelikte. Yerli otomobilin ilk kasasının SUV olması da bu açıdan oldukça önemli. 

Peki Türkiye'de 80 bin TL altına alabileceğimiz ikinci el SUV modeller hangileri? Bu anlamda Türkiye'nin en uygun fiyatlı SUV modellerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri 80 bin TL SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 80 bin TL altına alabileceğiniz en iyi SUV otmobiller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.