Otomobil

80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Mart 2021

Türkiye'de 80 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçları sizler için listeledik. İşte o modeller!

80 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Mart 2021 - Page 1

Otomobiller en güzel heveslerimiz, en sevdiğimiz oyuncağımız, bazılarımız için ise tutkulu bir aşktır. Otomobillere karşı merak duymayanımız neredeyse yok denecek kadar azdır sanırım. Ancak konu SUV modeller olunca daha bir ilgilimizi çekiyor.

Her ne kadar otomobillere zam üzerine zam gelmiş olsa da, hala otomobil alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin arasında yerini almaya devam ediyor. SUV modellerin özellikle de son dönemde revaçta olduğunu söylemek pek yanlış olmayacaktır. Yerli otomobilin ilk kasasının SUV olması da bu yüzden. Zira hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında özellikle de son dönemdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV tarzındaki otomobillerin daha popüler olacağına işaret eder nitelikte.

Peki ülkemizde 80 bin TL altına alabileceğimiz SUV modeller hangileri? Bu anlamda Türkiye'nin en uygun fiyatlı SUV modellerini sizler için listelemek istedik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 80 bin TL SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 80 bin TL altına alabileceğiniz en iyi SUV otmobiller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.