Abu Dabi polisi Lykan HyperSport Special Forces kullanacak! - Page 1

Gökdelenleri, eğlence dünyası ve lüks yaşantısıyla sürekli dünyanın gündeminde olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi içerisinde yer alan özellikle lüks arabaları ile otomobil dünyasının ilgisini çekmeyi başarıyor.Sokaklarda gezerken süper lüks otomobilleri görme ihtimalinin çok yüksek olduğu başkent Abu Dabi’nin polis teşkilatında da süper lüks araçlara yer veriliyor.

Abu Dabi polisi Lykan HyperSport Special Forces kullanacak! - Page 2

Daha önceki süreçlerde Chevrolet Camaro, Bentley Bentayga ve Bugatti Veyron, gibi lüks otomobillerin dahil edildiği polis teşkilatının yeni üyesi Lykan HyperSport Special Forces oldu.

Abu Dabi polisi Lykan HyperSport Special Forces kullanacak! - Page 3

Sadece 7 adet üretilecek olan Lykan HyperSport Special Forces Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi görev yapacağı polis teşkilatına teslim edildi.

Abu Dabi polisi Lykan HyperSport Special Forces kullanacak! - Page 4

Hızlı ve Öfkeli film serisinin yedinci filminden tanıdığımız W Motors imzalı bu süper lüks otomobil teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.