Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 1

Otomobil dünyasında yer alan İtalyan otomobilleri tasarım anlamında rakiplerine göre farklılıklar yarattığı tüm otomobil severler tarafından kabul görmüş durumda. Tasarımı ile fark yaratacak Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 bu durumu sürdürecek gibi görünüyor. 

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 2

Markaların ürettiği otomobillere performans ve tasarım anlamında farklılıklar yaratacak dokunuşlar yapan Touring, Bertone ve Pininfarina gibi özel tasarım stüdyoları otomobilleri çekici kılacak büyük değişiklikler yaparak onları adeta vazgeçilmez hale getirmeyi başarıyorlar. Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modelinde de bu değişiklikler kendini gösteriyor.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 3

Özel olarak üretilen ve tasarlanan ve sadece bir örneği bulunan Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modeli tasarımıyla göz dolduruyor.

Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 satışa çıkıyor - Page 4

Umberto Palerno Design ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkan Alfa Romeo Mole Costruzione Artigianale 001 modeli artık sahibi ile buluşacağı günü bekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.