Bakımı en pahalı 10 lüks otomobil - Page 1

BMW 760Li

Rahat, güçlü ve sağlam 760Li, lüks sedana göre oldukça iyi özelliklere sahiptir. Bu araba oldukça gelişmiştir ve BMW’in en prestijli arabası konumundadır.
Müşterileri varlıklı kişilerden oluşan arabanın bakım ve onarım maliyeti oldukça yüksektir. 760Li, işadamları için tasarlanmıştır ve kullanıcılarına prestijli bir sürüş deneyimi sunar.
2.810 Dolar

Bakımı en pahalı 10 lüks otomobil - Page 2

Mercedes-Benz G55 AMG

G55 AMG’nin en büyük özelliği, sahibine hissettirdiği müthiş güçtür. Arabanın içi ve dışı mükemmel bir görsellikle donatılmıştır.
O G55 AMG artık üretimde olmayabilir ancak kompresörlü mirası, G-wagens modelinde varlığını sürdürmektedir.
2.844 Dolar

Bakımı en pahalı 10 lüks otomobil - Page 3

Mercedes-Benz CL65 AMG

Kendi sınıfının birincisi olan CL65 AMG, son dönem güvenlik özellikleri ve teknoloji ile donatılmıştır. Bu zarif ve ferah aracın kaputunun altında gizli bir canavar yatıyor. Motorunu test ettiğinizde kendi segmentinin en iyisi olduğuna emin olabilirsiniz. Bu kadar lüks ve zarif olan arabanın onarım maliyeti de oldukça pahalı olacaktır.
2.991 Dolar

Bakımı en pahalı 10 lüks otomobil - Page 4

Porsche 911 Turbo S

Porsche 911 serisi, sınırlarını zorlayarak özel sürümlere doğru ilerlemektedir. Donanımları nedeniyle, Turbo S’nin, önceki Turbo modeline göre daha hızlı ve daha güçlü olduğu kabul edilmektedir. Porsche 911 Turbo S’in sigorta, bakım ve onarım maliyetleri yaklaşık 3309 $’dır.
3.309 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.