Beklenen gün geldi! TOGG fiyatı belli oldu! - Page 1

Türkiye uzun bir süredir bu günü bekliyordu. TOGG'un satışa çıkışı! Beki TOGG fiyatı kaç TL olacak? Uzun bir süredir bu sorunun yanıtı bekleniyordu.


Eğer Maraş depremi yaşanmasaydı, Şubat ayı bizim için çok daha güzel geçebilirdir. Çünkü Şubat ayında tüm Türkiye'nin merakla beklediği TOGG ön siparişe sunulacak ve ilk talihliler belli olacaktır.


Her ne kadar şu sıralar yaşadığımız deprem felaketinden ötürü kötü günler geçirsek de TOGG için geri sayım devam ediyor. Eğer deprem felaketindne ötürü ertelenmezse TOGG bu ay içerisinde ön siparişe sunulmuş olacak.


TOGG için geri sayım sona erdi diyebiliriz. Pek çok vatandaşın rüyalarını süsleyen TOGG satışa sunulmak üzere. 


Bir rüya daha gerçek oluyor. Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG sonunda satışa sunuluyor. Yaklaşık olarak 2 yıl önce başlayan yolculukta artık sona gelindi. Türkiye’nin ilk elektrikli otomobili TOGG bu ay itibariyle ön siparişe sunuluyor.

Beklenen gün geldi! TOGG fiyatı belli oldu! - Page 2

TOGG’un mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan ön siparişler sonrası ilk teslimatlar önümüzdeki ay yani Mart’ta gerçekleşecek. Şimdilik ilk siparişler için kaç adet stok olduğu netleşmiş değil. En korkulan şey ise TOGG’un karaborsaya düşmesi.

Beklenen gün geldi! TOGG fiyatı belli oldu! - Page 3

Malum şu anda sıfır otomobiller karaborsa bir şekilde satılıyor. Yani bayiye gidip sıfır bir otomobil alma şansınız çok düşük. Genel olarak sıfır otomobilleri ikinci el olarak sıfır fiyatından daha pahalıya satın alabiliyorsunuz. Hükümetin bu durumun önüne geçmek için yaptığı hamleler de işe yaramadı ne yazık ki.

Beklenen gün geldi! TOGG fiyatı belli oldu! - Page 4

Şimdi ise aynı durumun TOGG’un başına gelmesinden korkuluyor. Peki TOGG fiyatı için belirlenen etiket ne kadar? Bilindiği üzere en baştan beri TOGG’un rekabetçi bir etiketle geleceği belirtiliyordu. Lakin bu konuda net bir detay yoktu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.