Otomobil

Bentley ve Apple'ın Aşkı Tarif Edilemez... [video reklam]

Bentley yeni araçlarında Apple ürünlerini kullanarak reklamını da iPhone 5S ile çekti.

Bentley ve Apple'ın Aşkı Tarif Edilemez... [video reklam]

Bentley gücün, prestijin, ihtişamın ve kalitenin bir arada sunulduğu ender araçlardan biridir. Her aracın kendine has özellikleri olsada Bentley'lerin kendine has en önemli özelliği kalitesidir. Bentley araçlarında daha fazla teknoloji kullanmak adına Apple ile işbirliğine gitme kararı aldığını duyurdu. Yeni araçlarında arkada oturan kullanılar için hazırlanılmış ve özelleştirlmiş iPad Arlar kullanacağını bir basın lansmanı ile duyuran Bentley bu konuda tasarımcılarının ağzından işleyen prosesin anlatıldığı birde reklam filmi çekmeyi ihmal etmediler.

1400238342_000-bentley-mulsanne-executive-interior-concept.jpg1400238351_bentley-mulsanne-2011-09-14-600-6.jpg1400238360_bentley-mulsanne-ipad.jpg

Araçların fiyatları ise dudak uçurtan cinsten 1 milyon dolardan başlayan fiyatlara ekranların ve iPad Air'ların dahil olduğunun altını çizerek sizleri Betley için iPhone 5S ile çekilen reklam filmi ile başbaşa bırakalım.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.