Bir daha bu fiyata Hyunda i10 bulamazsınız! Eylül fırsatı! - Page 1

Ülkemizin en çok satış yapan otomobil markalarından birisi olan Hyundai, fiyatlarını güncellemeye devam ediyor. Markanın A sınıfı hatchback otomobili olan Hyundai i10 da bu güncellemelerden en çok etkilenen modellerin başında geliyor.

Bir daha bu fiyata Hyunda i10 bulamazsınız! Eylül fırsatı! - Page 2

. Minimal tasarımsal yapısı sayesinde özellikle de hanımların tercihi olan Hyundai i10, fiyat listesiyle ne yazık ki el yakıyor.

Bir daha bu fiyata Hyunda i10 bulamazsınız! Eylül fırsatı! - Page 3

Hyundai i10 fiyat listesi: Kendisi küçük fiyatı büyük


Hyundai i10 A sınıfı hatchback segmentinde en çok satış yapan otomobil olarak öne çıkıyor. Şehir içi kullanımlarda kolay bir kullanıma sahip olan otomobil, park manevralarında da sürücülere kolaylık sağlıyor.

Bir daha bu fiyata Hyunda i10 bulamazsınız! Eylül fırsatı! - Page 4

. Bu sebepten dolayı da özellikle hanımlar tarafından tercih edilen i10, yüksek fiyat listesi ile deyim yerindeyse el yakıyor. Peki ama aracın donanım seçenekleri ve fiyat listesi son gelen zamların ardından nasıl şekillendi? Gelin lafı daha fazla uzatmadan bu sorunun cevabına bir göz atmış olalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.