Otomobil

Böyle indirim görülmedi! Toyota C-HR Hybrid fiyatları yenilendi!

2021 Toyota C-HR Hybrid Mayıs ayı fiyatları 113 Bin 200 TL'ye varan indirimler sunuyor!

Böyle indirim görülmedi! Toyota C-HR Hybrid fiyatları yenilendi! - Page 1

Yaris, Corolla, C-HR, RAV4, Hilux, Camry, Land Cruiser Prado gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve gerek hybrid, gerek sedan gerek ise hatchback modelleri ile ülkemizde de oldukça beğenilen Toyota, Mayıs ayında 113 Bin 200 TL'ye varan indirimler sunuyor!

Aslına bakarsanız 2021 Toyota C-HR Hybrid tarafında Mayıs ayı fiyatları, geçtiğimiz Nisan ayı fiyatları ile aynı. Yine kampanya indirimleri devam ediyor ve yine aynı oranda indirimler mevcut.

Toyota'nın bazı farklı modellerinde ise Mayıs ayı kampanya fiyatlarının, geçtiğimiz Nisan ayına ait tavsiye edilen satış fiyatlarından daha yüksek olduğu görüldü.

12 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Toyota C-HR Hybrid modelinin en düşük pakete sahip C-HR Hybrid 4x2 Flame e-CVT modelinin tavsiye edilen satış fiyatı 442 bin 300 TL iken kampanya indirimli fiyatı ise 346 bin 650 TL olarak Mayıs ayı satış listesindeki yerini alıyor. En dolu pakete sahip C-HR Hybrid 4x2 Passion X-Pack e-CVT (Siyah Tavan ve JBL**) modelinin ise tavsiye edilen satış fiyatı 523 bin100 TL iken kampanya indirimli fiyatı ise 409 bn 900 TL olarak Mayıs ayı satış listesindeki yerini alıyor.

Dilerseniz şimdi de 2021 Toyota C-HR Hybrid modelinin tüm opsiyonlarının yer aldığı Mayıs ayı fiyat listesine göz atalım.

İşte 2021 model C-HR Hybrid Mayıs ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.