Bu araba fiyatıyla tam size göre: Toyota Yaris - Page 1

Minimal boyutu ve tasarım yapısıyla özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu olan Yaris, satış performansı olarak Toyota’yı memnun etmeyi başarıyor. Ergonomik özellikleri ile şehir içi kullanımlarda kullanıcılarına rahatlık sağlayan otomobil, dar park alanlarına kolaylıkla sığıyor. Bu da İstanbul gibi park yeri anlamında sınırlı olan şehirler için Toyota Yaris’i oldukça avantajlı kılıyor.

Bu araba fiyatıyla tam size göre: Toyota Yaris - Page 2

Bu araba tam size göre: Toyota Yaris


Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına. 2023 model sıfır Toyota Yaris satın almak için cebimizden ne kadar para çıkması gerekiyor?

Bu araba fiyatıyla tam size göre: Toyota Yaris - Page 3

Hemen bu sorunu yanıtlayalım. Söz konusu otomobil günümüzde 517.200 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile Toyota yetkili satıcılarından satın alınabiliyor. Vision olarak isimlendirilen bu pakette tüketicileri 1.0 litrelik benzinli bir motor ve 5 ileri manuel şanzıman karşılıyor.

Bu araba fiyatıyla tam size göre: Toyota Yaris - Page 4

Performans olarak kullanıcılarını çok da tatmin etmeyen bu motorun sorunsuz olması oldukça değerli. Bakım maliyetleri de az olan aracın hibrit versiyonlarında ise maliyetler biraz daha şişiyor. Donanım seçenekleri ve fiyatların da yer aldığı listenin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte 2023 Toyota Yaris güncel fiyat listesi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.