Bu arabalar cep yakıyor! - Page 1

Listemizde yer verdiğimiz otomobiller, dudak uçuklatan fiyatlara sahip olmalanın yanında, doğal olarak dünyanın en hızlı ve en lüks otomobilleri olma özelliği taşıyor. 


Fiyat aralığını en ucuzdan en pahalıya doğru olacak şekilde derlediğimiz, Dünyanın en pahalı otomobillerine gelin hep birlikte göz atalım.


İşte dünyanın en pahalı otomobilleri;

Bu arabalar cep yakıyor! - Page 2

Rolls-Royce Phantom Serenity: 1.1 Milyon Dolar


Benzeri olmayan, etkileyici özelliklere sahip olan Rolls-Royce Phantom Serenity, Uzak Doğu sanatından esinlenerek tasarlan bir model.  Dünyanın en lüks arabalarını üreterek rakiplerine fark yaratmayı başaran firma, bu etkileyici modeli ile de araba severleri kendine hayran bırakıyor.

Bu arabalar cep yakıyor! - Page 3

Rolls-Royce Phantom Serenity: 1.1 Milyon Dolar


Kullanılan kumaş ve derilerde Japon stili benimsenmiş. Renk ve desen kombini yöresel tutulmuş. Son derece kompleks malzemelerden yapılan Serenity, dünyada farklılığın boyutlarını keşfediyor diyebiliriz.

Bu arabalar cep yakıyor! - Page 4

Rolls-Royce Phantom Serenity: 1.1 Milyon Dolar


İç aksamındaki ahşap kısımlar, zor bulunan ve oldukça pahalı ağaç türlerinden yapılmış. Orta kısımda bulunan klasik saatin içi yakutlarla süslenmiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.