Bu arabaları sadece 1 hafta çalışarak satın alabilirsiniz! - Page 1

Bildiğiniz gibi Türkiye’deki otomobil fiyatları son dönemlerde hayli yükseldi. Dolayısıyla eli yüzü düzgün bir otomobil satın almak için en azından 200.000 TL’nin cebimizden çıkması gerekiyor. İşte bu koşullarda ikinci el otomobil piyasasının çok da hareketli olmadığını söyleyebiliriz. Ancak piyasa hareketli olmasa bile fiyatlar yükselmeye devam ediyor.


ABD’de 1 hafta çalışarak alabileceğiniz arabalar


Türkiye’deki araç fiyatlarının ne kadar yüksek olduğunu göstermek isteyen bir TikTok kullanıcısı konuya dair kısa bir video çekti. ABD’deki otomobil fiyatlarının ne denli ucuz olduğunu gözler önüne seren videoyu izlediğiniz zaman sizin de moraliniz biraz bozulacak. Çünkü Ford Focus modelinden tutun da ülkemizde fazlasıyla sevilen Volkswagen Passat’a kadar pek çok otomobilin fiyatı hayli uygun duruyor. Videoyu çeken sosyal medya fenomeni, bu arabaları ABD’de sadece bir hafta çalışarak satın alabileceğini iddia ediyor. İşte o arabalar ve fiyatları!


Ford Focus


Model: 2012


Vites: Otomatik


Fiyatı: 2.593,00 $

Bu arabaları sadece 1 hafta çalışarak satın alabilirsiniz! - Page 2

Volkswagen Passat


Model: 2012


Vites: Otomatik


Fiyatı: 1.932,00 $

Bu arabaları sadece 1 hafta çalışarak satın alabilirsiniz! - Page 3

Mitsubishi Outlander


Model: 2013


Vites: Otomatik


Fiyatı: 4.923,00 $

Bu arabaları sadece 1 hafta çalışarak satın alabilirsiniz! - Page 4

Toyota Camry


Model: 1995


Vites: Otomatik


Fiyatı: 1.995,00 $

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.