Bu fiyata C-SUV kalmadı! Citröen C5 Aircross Haziran fiyatlarıyla şaşırttı! - Page 1

Citroen konfor ve işlevselliği Advanced Confort ile programı kullanıcılarına sunuyor. Progressive Hydraulic Cushions süspansiyon sistemi, advanced koltuklar, kolay katlanan 3 arka koltuk sayesinde 720 litereye varan bagaj hacmi bahsi geçen programın konfora yönelik ayrıntılarından birkaçı.

Bu fiyata C-SUV kalmadı! Citröen C5 Aircross Haziran fiyatlarıyla şaşırttı! - Page 2

Araçta sürüş teknolojisi olarak tabi ki Connect Assist ve Connect play güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlayan fonksiyonlar.

Bu fiyata C-SUV kalmadı! Citröen C5 Aircross Haziran fiyatlarıyla şaşırttı! - Page 3

Citroen C5 Aircross benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Benzinli motor seçeneği 1.6 Puretech 180 hp S&S, sekiz ileri tam otomatik şanzıman bulunduruyor.

Bu fiyata C-SUV kalmadı! Citröen C5 Aircross Haziran fiyatlarıyla şaşırttı! - Page 4

Dizel motor seçeneği ise 1.5 BlueHDi 130 S&S motor yine 8 ileri tam otomatik şanzıman ile karşımıza çıkıyor. 8 ileri tam otomatik şanzıman 6 ileri EAT6 şanzıman ile karşılaştırıldığında daha yüksek performans ve buna ilave olarak %7 oranına varan yakıt tasarrufu sağlandığı ifade ediliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.