Bu fiyata da Renault Clio mu satmayın! Bu fiyatlar sizi şok edecek - Page 1

Ülkemizin en ucuz arabalarından birisi olan Clio, bu özelliğini artık yitirdi. Yine de sınıfının en uygun fiyatlılarından birisi olan aracın 2023 fiyat listesi, tüketicileri adeta şok etti. Yeni fiyatları görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, Renault Türkiye’ye tepkiler gecikmedi. Türk kullanıcılar, söz konusu fiyatları gördükten sonra eskisi gibi Clio’ya rağbet gösterir mi bunu şimdiden kestirmek zor. Ancak bir gerçek var ki söz konusu modelin fiyatları uçmuş vaziyette.

Bu fiyata da Renault Clio mu satmayın! Bu fiyatlar sizi şok edecek - Page 2

Renault Clio mu alıyoruz uçak mı? Bu fiyatlar sizi şok edecek


Renault Clio, B sınıfı bir hatchback modeli. Dolayısıyla bu otomobilden inanılmaz bir performans sergilemesini beklemek doğru olmaz.

Bu fiyata da Renault Clio mu satmayın! Bu fiyatlar sizi şok edecek - Page 3

Daha çok uygun maliyetlerle üretilen ve uygun fiyattan satılması beklenen bir otomobilden bahsediyoruz. Fark ettiyseniz uygun fiyattan satılması beklenen diyoruz zira aracın ucuz olduğunu söylemek günümüz şartlarında neredeyse imkansız.

Bu fiyata da Renault Clio mu satmayın! Bu fiyatlar sizi şok edecek - Page 4

Clio şu anda 459.900 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Joy olarak isimlendirilen donanımda kullanıcıları 1.0 litrelik benzinli motor ve 5 ileri manuel şanzıman karşılıyor. Araçta yer alan motorun 65 beygir güç ürettiğini de belirtmeden geçmeyelim ve sizleri yavaş yavaş donanım listesinin tamamıyla baş başa bırakalım. İşte detaylar!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.