Bu fiyata en lüks sedan! 2023 model Skoda Octavia! - Page 1

C sınıfı sedan kısmında tüketicilerin pek çok alternatifi bulunuyor. Bu alternatiflerin başında da Skoda Octavia’nın yer aldığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Toyota Corolla, Honda Civic gibi oldukça ciddi rakipleri bulunan aracın fiyat listesi ise tüketicilere adeta son bir şans sunuyor. Biz de otomobilin zengin donanım seçeneklerini mercek altına alacak ve fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu fiyata en lüks sedan! 2023 model Skoda Octavia! - Page 2

Skoda Octavia fiyat listesi: Aldın aldın!


Skoda Octavia son kasasıyla beraber abisi Skoda Superb ile oldukça benzer bir yapıya bürünmüştü. Özellik anlamında en boş paketinde bile kullanıcılarına oldukça iyi özellikler sunan otomobil, bu konuda rakipsiz diyebiliriz.

Bu fiyata en lüks sedan! 2023 model Skoda Octavia! - Page 3

Model baz donanım seviyesinde bile DSG şanzımanla beraber geliyor ve bu da oldukça önemli bir detay. Kaputun altında ise 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik bir motorun yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Bu fiyata en lüks sedan! 2023 model Skoda Octavia! - Page 4

Skoda Octavia bu özellikleriyle beraber şu anda 821.473 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda olacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.