Otomobil

Bu fiyata Hyundai i10 mu olur? İşte zamlı i10 fiyatları

2020 Hyundai i10 fiyatları bir kez daha güncellendi. İşte yapılan değişiklikler sonrasında ortaya çıkan fiyat tablosu!

Bu fiyata Hyundai i10 mu olur? İşte zamlı i10 fiyatları - Page 1

Döviz kurlarındaki değişim sonrasında küçük sınıf otomobillerde de hareketlenmeler yaşanmaya başladı. Bunun ilk örneğini Renault Clio fiyatları ile gördük. Devamı ise Yeni Hyundai i10 ile gelmişe benziyor. Bir süredir resmi internet sitesi üzerinden fiyatların güncellendiği bilgisini sunan Hyundai, çalışmalarını tamamladı ve yeni listeyi takipçilerine duyurdu. Buna göre 2020 Hyundai i10 yeni fiyat listesi de şekillenmiş oldu. Otomobilin fiyatlarına son olarak Eylül ayında değinmiştik. Gelen zamların daha iyi anlaşılabilmesi açısından, Eylül ayındaki fiyatları da tekrardan hatırlayacağız.

Bundan yalnızca iki ay öncesinde Hyundai i10 giriş donanım seviyesindeki paketi, 130.070 TL'den satılıyordu. Şimdi ise aynı versiyon seçeneği için istenen bedel 141.600 TL'ye kadar çıkmış durumda. Diğer paketlerde de durum farklı değil. İsterseniz biz de lafı daha fazla uzatmayalım ve aracın güncel fiyatlarına bir göz atmış olalım. İşte 2020 Hyunda i10 güncel fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.