Bu fiyata otomobil kaldı mı demeyin! Kia Picanto fiyat listesi! - Page 1

A sınıfı hatchback modelleri de ülkemizde fazlasıyla ilgi görüyor. Bu modellerin başında ise hiç şüphesiz ki Kia Picanto yer alıyor. Söz konusu segmentte Hyundai i10 ile sıkı bir rekabet içerisinde olan Picanto, buna rağmen hiç de fena olmayan bir satış grafiği çiziyor. Peki ama bahsi geçen otomobilin güncel fiyat listesi nasıl şekillendi? Bu sorunun yanıtı haberimizin detaylarında.

Bu fiyata otomobil kaldı mı demeyin! Kia Picanto fiyat listesi! - Page 2

Kia Picanto fiyat listesi: Hanımların gözdesi!


Kia Picanto sınıfına da bağlı olarak küçük boyutlu bir otomobil. Bunun bazı dezavantajları var evet ancak avantajları da bir o kadar fazla.

Bu fiyata otomobil kaldı mı demeyin! Kia Picanto fiyat listesi! - Page 3

Bir defa şehir içi kullanımlarda otomobil oldukça rahat kullanım sunuyor. Buna ek olarak İstanbul gibi park alanlarının oldukça az ve dar olduğu şehirlerde Picanto adeta hayat kurtarıyor. B veya C hatchback modellerinin asla giremeyeceği yerlere bile sığan Picanto, bu anlamda ciddi bir avantaja sahip.

Bu fiyata otomobil kaldı mı demeyin! Kia Picanto fiyat listesi! - Page 4

Kia Picanto genel olarak hanımlar tarafından tercih edildiği için manuel vites versiyonu satılmıyor. Çünkü zaten hanımların tercihi büyük oranda otomatik vitesten yana oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.