Bu fiyata Toyota Corolla kalitesi! Temmuz fırsatını kaçırmayın - Page 1

Toyota markasının en çok satan otomobili bildiğiniz gibi Corolla modeli. Segmentine ışık tutan ve geçmişten günümüze tüketicilerin ilgisini çekmeyi hep başaran model, Türkiye’de de fazlasıyla seviliyor.

Bu fiyata Toyota Corolla kalitesi! Temmuz fırsatını kaçırmayın - Page 2

Bu sevginin altında yatan temel noktanın ise aracın sorunsuz olması ve tam bir aile otomobili profili çizmesi yatıyor. Peki ama gelinen noktada Toyota Corolla fiyat listesi nasıl şekillendi? İşte detaylar.

Bu fiyata Toyota Corolla kalitesi! Temmuz fırsatını kaçırmayın - Page 3

Toyota Corolla fiyat listesi


Ülkemizin en çok satılan sedan modellerinin başında Toyota Corolla geliyor. Sınıfındaki diğer arabalara kıyasla hem daha uygun fiyatlı olan hem de sorunsuz bir araç profili çizen Corolla, bu özellikleri sayesinde ilgi görmeyi başarıyor.

Bu fiyata Toyota Corolla kalitesi! Temmuz fırsatını kaçırmayın - Page 4

Hibrit versiyonları sayesinde yakıt tüketimini de minimuma indiren Toyota Corolla, tam bir aile arabası. Bizler aracı bu özellikleri ile övsek de, modeli sıkıcı bulan kişi sayısı da hiç az değil. Özellikle yaşı biraz daha genç olan kitle, söz konusu otomobili sıkıcı bulduğu için diğer alternatiflere yönelebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.