Bu yılın gözde otomobil modelleri - Page 1

Lexus LS ve GS serisi
Japon markanın ilk modeli olan LS serisi 4. serisi ile yollarda. LS serisi, diğer tüm Lexus modelleri gibi, bu aydan itibaren sipariş edilebiliyor.GS serisi LS serisinden bir boy küçük. Bu da avantajlar sunuyor. GS 2.0'lık motora sahip bu da ÖTV ve MTV avantajı getiriyor.

Bu yılın gözde otomobil modelleri - Page 2

BMW 740E
Uzaktan kumandalı park etme, karbonfiber destekli şasi, kamera bazlı süspansiyon sistemi gibi teknolojiler ile üst sınıfın ilgisini çekiyor. BMW 7 Seris, Ağustos ayında 326 HP sistem gücüne sahip olan şarj edilebilir hibrit versiyonu 740 ile de ithal edilecek.

Bu yılın gözde otomobil modelleri - Page 3

Mercedes SLK, Nisan ayında Türkiye'ye geliyor. SLC' de 156 HP gücündeki 1.6 lt'lik yeni bir baz versiyonmu sunuldu. Bu da SLK' ya göre fiyat avantajı sunuyor.Sportif bir diğer Mercedes olan C Coupe de 1.6lt'lik motor avantajına sahip. Üstü açılabilen cabrio versiyonu Temmuz ayında Türkiye'ye geleceği müjdesi verildi.

Bu yılın gözde otomobil modelleri - Page 4

AUDİ A5
Sivri burun yapısı ile yeni Audi A5 dinamik yapısını ön plana koyuyor. A5'te 150 HP gücündeki 1.4lt'lik baz motor mevcut. Bu yönü ile C Serisi Coupe ile erişilebilirlik anlamında rekabet ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.