Bunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan önce artık denemenize imkân verecek! - Page 1

Amerika ve birçok ülkede olduğu gibi "yaşam tarzı (Lifestyle)" araçlarının popülaritesindeki artış çok fazla arttı. Bunu göz önüne alındığımızda, Volkswagen'in Caddy gibi araçlar bile bu stile uyuyor.

Bunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan önce artık denemenize imkân verecek! - Page 2

Pek çok Amerikalı aslında klasik bir araçtan daha çok elektrikli modellere yönelmiş durumda ancak ne olursa olsun, Caddy, kamp hayatı yaşamanıza izin veren bir model sunuyor.

Bunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan önce artık denemenize imkân verecek! - Page 3

Volkswagen, Caddy modelini alma sözü veren insanlar için ücretsiz olarak aracı alıp denemenize izin veriyor. Deneme sürecinin ilk şartı bir şey satın alacağınıza dair verdiğiniz söz.

Bunun jantı kaç inç? Volkswagen, araç satın almadan önce artık denemenize imkân verecek! - Page 4

VW, Birleşik Krallık'ta bir Caddy California'yı bir hafta boyunca 499 £ (yaklaşık 533 $ - ₺8.740,17) karşılığında "Satın Almadan Önce Denemenize" izin verecek, ancak arabayı almaya karar verirseniz, bu kiralama ücreti size indirim olarak geri dönüyor. Takip eden üç ay içinde yaptığınız Caddy California satın alımlarında geçerli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.