Canoo Apple'ın tek araba yapma hayali! - Page 1

Elektrikli araçların başarısı son on yılda gerçekten ciddi oranda arttı ve EV'lerin daha geniş çapta benimsenmesi için Tesla Model 3 gibi bazı araçlar var. Dünyanın en değerli otomobil üreticisi olarak Tesla, herkesi bu konuda kıskançlıktan çıldırtıyor, bu yüzden pek otomobil devi EV pastasından kendileri için bir dilim almak istiyor.

Canoo Apple'ın tek araba yapma hayali! - Page 2

Ancak birçoğu zor yoldan öğreniyor olsa da elektrikli üretmek göründüğü kadar kolay değil. Apple, ilk arabasını üretmeye çalıştı (2018'de üretilen servis arabası) ve başarısız oldu. Ancak belki de başarının anahtarı güçleri birleştirmektir ve Bloomberg'den gelen yeni bir rapora göre, bu ileride olabilir.

Canoo Apple'ın tek araba yapma hayali! - Page 3

"Hem Apple'a hem de Canoo'ya yakın bir kişiye" göre, Apple, Canoo'nun teknolojisiyle değil, mühendisleriyle ilgileniyor olabilir, çünkü Canoo'nun otomobilin iç ve dış tasarımı, yazılımı, aktarma organları ve pili konusunda uzmanlığa sahip bir dizi personeli mevcut.

Canoo Apple'ın tek araba yapma hayali! - Page 4

 Apple, Canoo'nun eski CEO'su Ulrich Kranz'ı ve bir dizi eski Canoo mühendisi ile çoktan konuşmuş görünüyor. Bu gerçekleşirse, Apple, Apple Car için kendi vizyonuyla ilerleyecek ve arabanın seri üretimi için yeterince iyi olduğundan emin olmak adına Canoo'nun insan kaynaklarını kullanacak gibi görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.