Cenevre'de tanıtılan geleceğin otomobilleri - Page 1

Honda FCEV: Honda'nın 2015'te piyasaya sürmeyi tasarladığı Honda FCEV, yeni nesil Honda otomobillerinden biri. Bilim kurgu romanlarından fırlamış gibi duran FCEV'in en önemli özelliklerinden biri yakıt hücresi teknolojisi. Honda FCEV, hidrojen ve oksijenin kimyasal reaksiyonu ille elektrik üreten, yakıt pillerine (Yakıt hücreleri) sahip

Cenevre'de tanıtılan geleceğin otomobilleri - Page 2

Her bir hücrenin 3 dakikada doldurulabildiği otomobil 480 km'den fazla menzile sahip. Honda, otomobillerde çok yer kaplayan elektrikli motoru, yakıt pili teknolojisiyle küçültüp ön kaputun içine yerleştirmiş. Küçülen motor sayesinde otomobilin içinde önemli derecede yer kazanılmış. 2015'te önce Japonya ve ABD'de piyasaya sürülecek otomobil daha sonra Avrupa yollarında olacak

Cenevre'de tanıtılan geleceğin otomobilleri - Page 3

Maserati Alfieri: Ünlü İtalyan lüks otomobil firması Maseratti, gelecekte efsane modeli GranTurismo kadar sansasyon yaratması beklenen yeni modeli Alfieri'yi Cenevre'de otomobil severlerin beğenisine sundu. Devrim niteliğindeki bu tasarım, lüks otomobil tutkunlarına, gelecekte İtalyan otomobillerinin nasıl evrim geçireceği hakkında fikir verdi.

Cenevre'de tanıtılan geleceğin otomobilleri - Page 4

Fütüristik çizgilerle donatılmış benzersiz ve İtalyan otomobillerine göre çok cüretkar bir tasarıma sahip Alfieri'nin kokpiti de muhteşem denilebilecek kadar eşsiz. Klasik bir direksiyona ve dijital bir göstergeye sahip Alfieri'nin konsolunda neredeyse buton görmek imkansız. imkansız. Çünkü yapmak istediğinizi dijital gösterge sayesinde yapabiliyorsunuz. Alman ve İngiliz canavarlarına İtalyan cevabı olan Alfieri, 4.7 litrelik V8 motoruna sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.