Chevrolet'in yeni Crossover'ını çok beğeneceksiniz! - Page 1

Çapraz geçiş patlamasının otomobil endüstrisini sarstığını inkâr etmemiz mümkün değil. Yolcu taşımak için bir araba arıyorsanız ve bu araba hem geniş hem de ufak olsun istiyorsanız Chevrolet Seeker ile tanışın.

Chevrolet'in yeni Crossover'ını çok beğeneceksiniz! - Page 2

Chevrolet'nin pazar trendine uyum sağlamak için sedanlardan uzaklaşmasıyla birlikte, tüm otomobil üreticileri tarafından benimsenen ortak bir noktada yeni modeller üretiyor. Bundan dolayı firma Çin için yeni bir crossover tanıttı.

Chevrolet'in yeni Crossover'ını çok beğeneceksiniz! - Page 3

Modelin kalbinde 1,5 litrelik turbo şarjlı bir motor bulunuyor. Bu, RS paketine çok iyi uyuyor gibi görünüyor. İki tonlu tekerlekler, siyah boyalı tavan ve LED aydınlatma lambaları ile desteklenen uyumlu bir tasarım görebiliyoruz. Seeker, değerli iç kabiniyle birlikte, birçok alıcının ilgisini çekebilir.

Chevrolet'in yeni Crossover'ını çok beğeneceksiniz! - Page 4

Seeker, General Motors ile Şanghay merkezli SAIC arasındaki ortak girişimin bir parçası olarak üretildi. Mevcut firma (SAIC) Buick Envision'u da Çin'de üretti ve şu anda ABD'ye ihraç ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.