Chevrolet'in yeni elektrikli arabasının 7 muhteşem özelliği - Page 1

Ayrıca şirket, yeni aracının 2016 sonunda üretime geçeceğini duyurdu. Rakibi Tesla Model 3 adlı elektrikli aracını 2017 yılında üretimine başlayacak ve bu konuda Chevrolet, güçlü rakibi karşısında bir adım öne geçmiş oldu.

Tek bir şarjla 200’den fazla mil giden Bolt, vergi ayarlamalarından sonra yaklaşık 30.000 $’a mal olacak. Bu özellik oldukça etkileyici olsa da, aracı çok daha çekici kılan etkileyici bazı özellikleri de bulunuyor.

Chevrolet'in yeni elektrikli arabasının 7 muhteşem özelliği - Page 2

10.2-inç büyüklüğünde dokunmatik ekran eğlence merkezi ve sürücü konsolunda 8-inç bir ekran var.

Özelleştirilebilir ana ekran, aracın içinde en çok kullanılan fonksiyonları için kontrol merkezi olarak hizmet vermektedir. Sürücüler bu ekranda her zaman sahip olmak istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

Chevrolet'in yeni elektrikli arabasının 7 muhteşem özelliği - Page 3

Araç aynı zamanda konsolda kablosuz şarj özelliğine sahip.
Apple CarPlay ya da Android Auto’a bağlanmak için akıllı telefonunuzu takabileceğiniz iki USB portu da bulunuyor.

Chevrolet'in yeni elektrikli arabasının 7 muhteşem özelliği - Page 4

Araç sürücüsüne uygulama kullanarak her zaman her yerde araba ile bağlantı sağlayan, düşük enerjili bluetooth özelliği var.
Chevrolet'nin mobil uygulaması, sürücülerin aracın şarjını kontrol etmesini, uzaktan çalıştırmasını ve önceden hazır olmasını sağlar. Otomobilin anahtarı, anahtarsız giriş ve çalıştırma için Bluetooth kullanır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.