Çinli otomobil devi Türkiye'ye fırtına gibi girdi! TOGG’a meydan okumak için daha ucuza satacaklar! - Page 1

TOGG'un satışa çıkması pek çok rakibinin de fiyat kırmasına zemin hazırladı. Ülkemize yeni giren markalar bile fiyatlarını artık TOGG'a odaklı bir şekilde güncelliyorlar.


Elektrikli otomobil pazarına yapılan yatırımlar gün geçtikçe artıyor. Özellikle de Çinli otomobil üreticileri, elektrikli araba üretme konusunda bir hayli hevesli.

Çinli otomobil devi Türkiye'ye fırtına gibi girdi! TOGG’a meydan okumak için daha ucuza satacaklar! - Page 2

Hem ana vatanında hem de global pazarda iyi araçlar üreterek satan bu markaların başında ise MG geliyor. Türkiye pazarında da araba satan MG, yeni elektrikli otomobili MG4’ü tanıttı.

Çinli otomobil devi Türkiye'ye fırtına gibi girdi! TOGG’a meydan okumak için daha ucuza satacaklar! - Page 3

Çinli otomobil devi TOGG’dan ucuz modelini Türkiye’de satışa sundu! Talep çok fazla!


MG4 beklentilerin dışında kalarak bir SUV değil, bir HB modeli şeklinde karşımıza çıktı. Hem ön tarafta hem de arka stoplarda oldukça sportif tasarıma sahip olan araç, modern bir çizgi yakalamış diyebiliriz.

Çinli otomobil devi Türkiye'ye fırtına gibi girdi! TOGG’a meydan okumak için daha ucuza satacaklar! - Page 4

MG4 her ne kadar dıştan asi görünse de iç mekanda biraz daha sade detaylara sahip. Kokpit kısmında 7 inçlik dijital gösterge paneline, 10.25 inç büyüklüğünde bir bilgi – eğlence sistemi eşlik ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.