Citroen C3 Aircross fiyat listesi, 2023'ün ilk ve son fırsatı! - Page 1

İndirimli otomobil fiyatlarından haberdar olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! İşte kampanyalı fiyat listesiyle tüketicilerin odak noktası haline gelen modellerden birisi de Citroen C3 Aircross. Aslında söz konusu araç segmentinin en popüler arabası değil ancak kampanyalı fiyatları onu cazip hale getirmeye yetiyor. Biz de bu aracın donanım seçeneklerini değerlendirecek ve fiyatlarını sizlerle paylaşmış olacağız.

Citroen C3 Aircross fiyat listesi, 2023'ün ilk ve son fırsatı! - Page 2

Citroen C3 Aircross fiyat listesi: Son fırsat!


B sınıfı SUV tarafında pek çok popüler araç bulunuyor. Peugeot 2008, Hyundai Kona, Volkswagen Taigo gibi pek çok model var ve bunların sayısını daha da çoğaltmak mümkün.

Citroen C3 Aircross fiyat listesi, 2023'ün ilk ve son fırsatı! - Page 3

Ancak sınıfın en eskilerinden birisi olan Citroen C3 Aircross’u da hafife almamak lazım. Türkiye yollarında sık sık rastladığımız söz konusu aracın kampanyalı fiyat listesi, ona olan talebin daha da artmasını sağlıyor.

Citroen C3 Aircross fiyat listesi, 2023'ün ilk ve son fırsatı! - Page 4

Aslına bakarsanız modelin donanım seçenekleri çok da zengin değil. Ancak buna rağmen oldukça mantıklı sayılabilecek paketler söz konusu ve bu da tüketiciler için çok değerli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.