Citroen C3 fiyat listesi: Bak işine Clio! - Page 1

Citroen C3 B sınıfında yer alan hatchback modellerinden birisi olsa da, hafif yerden yüksek yapısı sayesinde bir B-SUV’yi de andırıyor. Dolayısıyla da Türkiye’de yer alan tüketicilerin rağbet gösterdiği araçlardan birisi de Citroen C3 oluyor. Özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu olan modelin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi haberimizin detaylarında.

Citroen C3 fiyat listesi: Bak işine Clio! - Page 2

Citroen C3 fiyat listesi: Bak işine Clio!


Citroen C3 hem manuel hem de tam otomatik seçeneklerle yetkili bayilerde satışta. Peki ama söz konusu modelin güncel fiyatları ne durumda? Hemen bu sorunun yanıtını sizlerle paylaşalım.

Citroen C3 fiyat listesi: Bak işine Clio! - Page 3

Ülkemizde 5 ileri manuel şanzıman ve 1.2 litrelik benzinli motorla satılan aracın en düşük fiyatı, şu anda 474.400 TL olarak görünüyor. Bu fiyatın Citroen resmi internet sitesinde yazdığını ve bayiden bayiye farklılık gösterebileceğini de ifade etmiş olalım.

Citroen C3 fiyat listesi: Bak işine Clio! - Page 4

Söylediğimiz gibi C3 yalnızca manuel değil, otomatik seçeneklerle de satılıyor. Her ne kadar donanım tipleri anlamında çok zengin olmasa da tüketicilerin modele ilgi gösterdiği bir gerçek. Zaten bu, Citroen C3’ün satış grafiğine de yansımış durumda. Avrupa’nın en çok satan 10 otomobili arasında bulunan modelin Türkiye fiyatlarının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.