Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 1

Yola C hatchback olarak başlayan ancak yeni kasası ile beraber B-SUV dünyasına merhaba diyen Citroen C4, sektörde pek çok modelle rekabet halinde. Bunun farkında olan Citroen yetkilileri ise modelin fiyatını olabildiğince uygun tutmaya özen gösteriyor. Zaten Fransız üreticinin resmi internet sitesinde yer alan fiyat detaylarına baktığımızda da bunu anlamış oluyoruz.

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 2

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz!


Citroen C4 için belirlenen giriş fiyatı günümüzde 613.000 TL seviyesinde. Ancak bunun kampanyalı fiyat olduğunu, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatının 624.000 TL olduğunu belirtmekte fayda var. Yani yarın bir gün kampanya bitebilir ve bu aracı 11.000 TL daha pahalıya satın almak durumunda kalabilirsiniz.

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 3

Peki ama Feel olarak isimlendirilen bu paketin içeriğinde ne var? Çok kısa bahsedecek olursak söz konusu donanımda bizleri 1.2 litrelik benzinli bir motor karşılıyor. 100 beygir güç üretebilen bu motor, 6 ileri manuel şanzımana ev sahipliği yapıyor.

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz! - Page 4

İkilinin uyum içerisinde çalıştığı ve sorunsuz olduğu da kullanıcı deneyimlerinden ortaya çıkıyor. Modelin en uygun fiyatlı otomatik versiyonu için ise 692.000 TL ödemeniz gerekiyor. Tüm donanım seçenekleri ve güncel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.