Citroen C4 fiyat listesi: İşte beklediğiniz fırsat - Page 1

Peki ama tamamen yenilenmiş olan Citroen C4 modelinin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ne durumda? Gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını arayalım.

Citroen C4 fiyat listesi: İşte beklediğiniz fırsat - Page 2

Citroen C4 fiyat listesi: İşte beklediğiniz fırsat


Citroen C4 artık SUV alanında rekabet eden ve hatta oldukça da tercih edilen bir araba. Dış görünüş olarak fazlasıyla şık duran ve beklentileri karşılayan aracın hem manuel hem de tam otomatik versiyonlarının satılıyor olması bir avantaj. Böylece uygun fiyatlı bir C4 satın almak isteyenler manuel vitese yönelirken, daha fazlasını isteyenler diğer paketlere göz atıyor. Peki ama aracın baz donanım seviyesinde kullanıcıları ne gibi detaylar bekliyor?

Citroen C4 fiyat listesi: İşte beklediğiniz fırsat - Page 3

Citroen C4 giriş seviyesinde 6 ileri manuel şanzımanıyla beraber geliyor. Bu vitese eşlik eden motor ise 1.2 litre büyüklüğünde ve 100 beygir gücünde. Feel olarak isimlendirilen donanımın Türkiye fiyatıysa şu anda tam 726.100 TL. Diğer donanım tipleri ve fiyatlarına aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz listeden ulaşabilirsiniz.

Citroen C4 fiyat listesi: İşte beklediğiniz fırsat - Page 4

1.2 PureTech 100 HP - 6 İleri Manuel Feel


Fiyatı: 726.100 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.