Sıfır otomobil piyasasında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Citroen C4 olacak. Önceki nesillerinden farklı olarak SUV tarzı bir tasarıma evrilen otomobil, ilgi görmeye devam ediyor. Fransa merkezli otomotiv devi de tüketicilerin SUV merakına oynayarak modelin biraz daha fazla popüler olacağını düşünmüş olabilir.

Peki ama zam yağmurunun devam ettiği şu sıralarda C4 bizlere nasıl bir fiyat listesi sunuyor? Haberimizde bu soruya yanıt arıyor olacağız. İsterseniz başlayalım!

Citroen C4 fiyat listesi!


Citroen C4 baz donanım seviyesinde kullanıcılara 100 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli bir motor sunuyor. 6 ileri manuel şanzımanın eşlik ettiği bu kombinasyon, Feel olarak isimlendiriliyor.

Bahsi geçen giriş seviyesindeki donanımın fiyatı ise şimdilik 265.000 TL seviyesinde. Şimdilik diyoruz çünkü bildiğiniz gibi ülkemizde sıfır otomobil fiyatları günden güne değişkenlik gösterebiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.