Citröen C4 Haziran fiyatlarıyla şaşırtıyor! Bu fırsatı kaçıran üzülür - Page 1

Aracın dış tasarımı büyük çaplı tekerlekler (690mm) ve 156 mm yerden yükseklik, kısa ön ve arka çıkıntılar rakiplerinden ayrılmasını sağlıyor. Citroen Advanced Comfort programı ile Süspansiyondaki Progressive Hydraulic Cushions sistemi yollardaki tümseklerde sarsıntısız ve konforlu bir sürüş sunmakta.

Citröen C4 Haziran fiyatlarıyla şaşırtıyor! Bu fırsatı kaçıran üzülür - Page 2

Günlük hayatı kolaylaştırmak ve sürüş koşullarını desteklemek için Cİtroen C4’te 16 adet sürüş destek sistemi bulunuyor. 

Citröen C4 Haziran fiyatlarıyla şaşırtıyor! Bu fırsatı kaçıran üzülür - Page 3

Benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunan C4’ün benzinli motoru 1.2 Puretech 120hp manuel şanzıman, 130hp ve 155hp 8 ileri otomatik şanzıman ile satışa sunuluyor. Dizel motor seçeneği ise 1.5 BlueHDi 130 hp 8 ileri tam otomatik şanzıman ile tercihe bırakılmakta.

Citröen C4 Haziran fiyatlarıyla şaşırtıyor! Bu fırsatı kaçıran üzülür - Page 4

Otomatik şanzıman EAT8 geri vites, boş veya ileri vitesin seçilebilmesi için 3 konum ve 2 düğmeye sahip olan yeni bir metal şanzıman kumandası ile birlikte sunuluyor, elektrikli versiyonda fren modunu etkinleştirmek için B kullanılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.