Citroen C5 Aircross fiyat listesi: Bu fiyata C-SUV kalmadı - Page 1

Sıfır otomobil fiyatlarındaki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Citroen C5 Aircross olacak. C-SUV alanında rekabet eden modelin çok ciddi rakipleri söz konusu. Bunları bir çırpıda sayacak olursak; Peugeot 3008, Volkswagen Tiguan, Nissan Qashqai gibi araçlardan söz edebiliriz. Peki ama Citroen C5 Aircross bu modeller arasında ne derece başarı sağlayabiliyor?

Citroen C5 Aircross fiyat listesi: Bu fiyata C-SUV kalmadı - Page 2

Citroen C5 Aircross fiyat listesi: Bu fiyata C-SUV kalmadı


Citroen C5 Aircross, ülkemizde çok zengin bir donanım listesine sahip değil. Yalnızca üç farklı paketle satışta olan söz konusu model, eğer biraz daha fazla seçenekle satışa sunulsaydı, bugün çok daha iyi bir satış performansı yakalayabilirdi. Umarız Citroen yetkilileri, bu durumun farkına varır ve donanım seçeneklerini arttırma kararı alır.

Citroen C5 Aircross fiyat listesi: Bu fiyata C-SUV kalmadı - Page 3

Neyse, lafı çok fazla uzatmayalım ve C5 Aircross fiyat detaylarına geçelim. Araba ülkemizde 1.084.100 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor.

Citroen C5 Aircross fiyat listesi: Bu fiyata C-SUV kalmadı - Page 4

Bütün donanım seçeneklerinde 8 ileri tam otomatik vites kullanılan araç, 130 beygir güç üreten 1.5 litrelik dizel motor kullanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.