Ülkemizdeki sıfır araba piyasası herkesin malumu. Zaman zaman indirimler yapılsa da ortalamaya vurduğumuz zaman sürekli artan fiyatların olduğunu görüyoruz. Bunun en somut örneğini ise Citroen markasının yayınladığı yeni fiyat listesinde gördük.

Maalesef ki yine pek çok otomobilde artan fiyatlar ile karşılaştık. Bunlardan bir tanesi ise Citroen C5 Aircross. SUV meraklılarının gözdelerinden biri olan araç, yeni fiyatları ile tüketicileri biraz üzecek.

Citroen C5 Aircross fiyat listesi


C-SUV olarak bilinen Citroen C5 Aircross, sınıfının ihtiyaçlarını sonuna kadar yerine getiren bir araç. Hatta onun için eskiden fiyat performans yakıştırması bile yapılırdı. Tabii şimdilerde bunu söylemek imkansız çünkü bahsi geçen arabanın fiyatları aldı başını gitti.

Citroen C5 Aircross, malzeme kalitesi mükemmel olmasa da ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi sayesinde kullanıcılarını memnun ediyor. Yani araç genellikle büyük ailelerin tercihi oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.