Clio’yu tokatlıyor! Hyundai i20 fiyat listesi - Page 1

B sınıfı hatchback modelleri arasında en çok satılanlardan bir tanesi de Hyundai i20. Sınıfındaki bir başka araç olan Renault Clio ile sıkı bir rekabet içerisinde olan i20, ülkemizde adeta kapış kapış gidiyor. Peki ama söz konusu otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ne durumda? Gelin hep birlikte 2023 Hyundai i20 fiyatlarını mercek altına alalım.

Clio’yu tokatlıyor! Hyundai i20 fiyat listesi - Page 2

Clio’yu tokatlıyor! Hyundai i20 fiyat listesi


Hyundai i20 elbette baz donanımında manuel şanzımana sahip. Bu, aracın daha uygun fiyatlı olmasını sağlayan detayların başında geliyor. 5 ileri olan bu şanzımanın 1.4 litrelik benzinli motorla beraber uyum içerisinde çalıştığını da söylemek lazım.

Clio’yu tokatlıyor! Hyundai i20 fiyat listesi - Page 3

100 beygir güç üreten aracın performans anlamında ise herhangi bir eksiği yok. Elbette i20 bir yarış otomobili değil ancak hafif kilosunun avantajını iyi kullandığını ifade etmek mümkün.

Clio’yu tokatlıyor! Hyundai i20 fiyat listesi - Page 4

Üstelik Hyundai i20 tüm bunları yaparken yol tutuş anlamında da aman vermiyor. Yola olabildiğince yapışan aracın çok yüksek hızlarda arkadan hafif açıldığını görebilirsiniz. Sağlamlık testlerinden de başarıyla çıkan modelin fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte 2023 Hyundai i20 donanım seçenekleri ve fiyat listesi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.