Dacia Duster fiyat listesi: Böyle zam görülmedi - Page 1

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise tamamen yenilenmiş kasasıyla karşımıza çıkan Dacia Duster olacak. SUV modelleri arasında belki de en çok tercih edilen araçlardan birisi olan Duster, şu günlerde aldığı zam ile konuşuluyor. Çünkü firma tarafından arabaya yapılan zam bir hayli fazla. Dilerseniz hızlıca detaylara bakalım.

Dacia Duster fiyat listesi: Böyle zam görülmedi - Page 2

Dacia Duster fiyat listesi: Böyle zam görülmedi


Dacia Duster ülkemizin en çok tercih edilen SUV modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Tüketicilerin modele ilgi göstermesinin asıl sebebi ise Duster’ın çok kaliteli bir otomobil olmasından ileri gelmiyor. Zaten modelin çok kaliteli olmasına da gerek yok çünkü Duster fiyat performans arabası olarak biliniyor.

Dacia Duster fiyat listesi: Böyle zam görülmedi - Page 3

Fakat ülkemizde fiyat performans diye niteleyebileceğimiz pek de otomobil kalmadı. Zira dolar kurundaki yükselişin ardından fiyatlar aldı başını gitti.

Dacia Duster fiyat listesi: Böyle zam görülmedi - Page 4

Dacia Duster baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.0 litrelik turbo beslemeli benzinli bir motor sunuyor. 90 beygir güç üreten bu motora manuel şanzıman eşlik ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.