Tüm Türkiye’ye DS STORE Istanbul üzerinden satışı gerçekleşecek olan DS 3 CROSSBACK, 250.000TL’den başlayan özel lansman fiyatının yanı sıra Haziran ayına özel takas desteği ile sunuluyor.


Premium müşteriler, ileri teknoloji ve özel tasarım arayışındalar ve en iyisini satın almak için daha fazla harcamaya hazırlar. Ayırt edilebilir bir tasarıma ve donanımlara sahip bir SUV DS 3 CROSSBACK modeli ise tam olarak tüm bu talepleri karşılıyor.


Ds 3 CROSSBACK, oldukça çekici bir tasarım ve bu segmentteki diğer otomobillerden daha yüksek teknolojili özellikleriyle ayrışıyor. Piyasadaki daha üst sınıflarda bulunabilecek donanımlardan oluşan bir yelpaze içeriyor. Segmentindeki diğer otomobillerde bazen hiç sunulmayan bu donanımlar, DS 3 CROSSBACK modelinde genelde standart olarak sunuluyor. Gizli kapı kolları, tümüyle dijital kokpit ve birçok sürücü destek sistemleri gibi nitelikler tamamen DS 3 CROSSBACK’e özgü. DS MATRIX LED VISION farlar gibi muhteşem ve benzersiz teknolojilerin yanı sıra, DS'in kilit noktalarından biri olan mükemmel konfor seviyesini de bu listeye dahil.


DS 3 CROSSBACK'in yeni oranları ve heykelsi tasarımı, modelin zarif sunumunu ve kendine özel inovasyonlarını yansıtıyor.


DS 3 CROSSBACK, keşfedilmemiş noktaları ortaya çıkararak kuralları yeniden yazıyor. Yenilikçi ve avant-garde tarzının yanı sıra bu çerçevedeki bir otomobil için benzeri görülmemiş bir teknoloji seviyesine sahip olması nedeniyle, çağdaş otomotiv pazarında bir öncü olarak öne çıkıyor. Model aynı zamanda oldukça etkili olan kendi kişiliğini ortaya koyarak markanın tasarım ruhuna tümüyle uyum sağlıyor.


4,12 m uzunluğunda, 1,79 m genişliğinde ve 1,53 m yüksekliğinde olan DS 3 CROSSBACK, kuvvetli çizgilerini şekillendiren sağlam boyutları ile güçlü bir kişilik sergilerken kompakt boyutlar sunuyor. Önde detaylı bir şekilde biçimlendirilmiş DS WINGS ızgarası, DS E-TENSE konsept otomobilinden esinlenilen LED gündüz farları ve DS MATRIX LED VISION uzun farları, kapsamlı teknolojik özellikleri sergilerken karizmatik bir duruş ortaya koyuyor. Kaputun sağlamlığı ve segmentinin en büyüğü olan 690 mm’lik jantları, bir SUV'a yakışır şekilde ön ve arkadan görüldüğü gibi yol üzerinde güçlü bir görünüm sağlıyor. DS 3 CROSSBACK'in üst düzey özellikleri; görünmez pencere fitilleri, gizli kapı kolları ve antensiz şık tavan çizgisi gibi modeli benzersiz kılan sayısız detaylarla vurgulanıyor. Arka kısımda ise stop lambalarını birleştiren şık bir süs çıtası ve tampona entegre iki adet krom egzoz çıkışı ile (yalnızca PureTech 155 modellerinde) tasarım vurgulanıyor. DS 3 CROSSBACK, önden arkaya kadar sahip olduğu ileri teknoloji özellikleri ve tasarım diliyle, tüm duyuları harekete geçiren, olağanüstü yenilikçi bir model.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.