DS 9 modeli Türkiye satış fiyatı dudak uçuklattı! - Page 1

Lüks otomobil dünyasının önemli temsilcilerinden biri olan DS, yeni modelini yakın zamanda ülkemizde satışa sunacak. Bu kapsamda son hazırlıklarını tamamlayan Fransız otomotiv devi, yeni sedan modeli olan DS 9’un satış fiyatını resmen duyurdu.


Fiyat bilgisine geçmeden önce aracın kendisinden biraz bahsedecek olursak, DS 9 ülkemizde Performance Linse, Rivoli+ ve Opera olmak üzere üç farklı pakette satışa sunulacak.

DS 9 modeli Türkiye satış fiyatı dudak uçuklattı! - Page 2

Aracın en dikkat çeken yönlerinden biri benzersiz sayılabilecek boyutları. 4,93 metrelik boyuyla bir sedan için bile fazla büyük olan DS 9 ayrıca 1,46 metre yüksekliğe ve 1,93 metre genişliğe sahip.

DS 9 modeli Türkiye satış fiyatı dudak uçuklattı! - Page 3

Aracın dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise 2,9 metrelik aks mesafesi. Bu sayede arka koltuklarda oturacak kişilere geniş bir konfor alanı sunan DS 9, bu yönüyle birçok rakibinden belirgin bir şekilde ayrılıyor.

DS 9 modeli Türkiye satış fiyatı dudak uçuklattı! - Page 4

Bagaj konusunda da gayet bonkör davranan yeni sedanın bagaj hacmi 510 litre. Ayrıca bagajın tüm paketlerde standart donanım olarak elektrikli bagaj kapağı ve eller serbest bagaj özelliği olduğunu da belirtelim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.