BMW 750Li Sedan 340.000 Dolar.750Li Sedan’ı, daha güvenli yapabilmek için yapımında yüzlerce kilo balistik çelik kullanılmıştır. Aracın motoru 400 beygir gücündedir. Birçok zırhlı sedan, maliyetleri kısmak için sadece arka koltuk veya ana yolcu bölmesini güvenli hale getirir. Ancak 750Li tüm araç bölmesini korur ve ön koltukta oturan yolcu ve sürücünün güvenli olmasını sağlar. 750Li’de radyatör, ön çamurluklar ve yakıt deposunun zırhlı olmasına ek olarak egzoz borusu dahi zırhlı hale getirilmiştir.

Cadillac Escalade ESV 350.000 Dolar.Cadillac Escalade ESV, Becker Otomotiv Tasarım tarafından tasarlandı ve lüks olabilmesi için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Aracın içinde deri döşeme, ahşap döşeme, ofis ekipmanları ve büyük lcd ekranlar bulunmaktadır. ESV, ekstra güçlü şase kullanılarak sıfırdan tasarlanmıştır. Becker, kurşungeçirmez çelik ve 40mm cam ile oldukça iyi koruma sağlar.

Mercedes Benz S-Guard 400.000 Dolar. Mercedes Benz sınıfı zırhlı araba, piyasadaki en popüler araçlardan biridir. Aracın dışı boyunca zırhlı özellikler uygulansa da araç şıklığından ödün verilmeden yapılmıştır. Mercedes Benz S-Guard, M60 makineli tüfek saldırısına dayanacak kadar güçlü oluşturulmuştur. S-Guard, bir gaz saldırısı durumunda dış deliklerini kapatır ve aracın içine taze hava sağlayacak kendi oksijen sistemini devreye sokar.

Knight XV 629.000 Dolar .Knight XV, dünyanın önde gelen zırhlı araç üreticisi Conquest’in amiral gemisidir. Conquest’e göre XV, oldukça iyi bir tür. Knight XV, sadece 100 araçla sınırlı olduğundan çok nadir bulunuyor. Araçta V10 motor, askeri sınıf tasarım ve yüksek mukavemetli zırh bulunmaktadır. Ayrıca aracın içinde TV, bar, soğutucu, ısıtmalı koltuklar ve eğlence için bir medya merkezi vardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.