Egea Sedan fiyatları uzun süre sonra ilk defa bu kadar düştü! - Page 1

Son dönemlerde sıfır otomobil pazarındaki fiyatlar hayli yükseldi. Ülkemizde üretilmesine karşın dolar kuru ve çip krizinden etkilenen modellerden bir tanesi de Fiat Egea oldu. Eski fiyatlarıyla kıyaslandığı zaman ciddi zamlar aldığı gözlense de araç diğer otomobillere göre hala uygun kalıyor. Bu sebepten dolayı da Fiat Egea Sedan modelinin tüketiciler tarafından tercih konusu olduğunu söylememiz lazım.

Egea Sedan fiyatları uzun süre sonra ilk defa bu kadar düştü! - Page 2

Fiat Egea fiyat listesi


Fiat Egea Sedan B sınıfı bir sedan modeli olarak geçiyor. Otomobilin segmentindeki rakipleri ise Renault Taliant ve Honda City diyebiliriz

Egea Sedan fiyatları uzun süre sonra ilk defa bu kadar düştü! - Page 3

Bu iki modelin de fiyat listesi düşündüğünüz zaman Egea’nın fiyatlarının ne kadar masum olduğunu anlayabilirsiniz. Peki ama son zamların ardından aracın versiyon seçenekleri ve fiyat listesi nasıl şekillendi?

Egea Sedan fiyatları uzun süre sonra ilk defa bu kadar düştü! - Page 4

Egea Sedan baz donanım seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Manuel şanzıman ile kombine edilen bu motorun beygir gücü ise 95. Easy olarak isimlendirilen donanım paketinin fiyatı ise hali hazırda 250.900 TL olarak görünüyor. Aracın tüm donanım paketleri ve fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.